Aktualności
2016.03.23 Drugi numer Biuletynu ZZO Warka jest już dostepny do pobrania w wersji pdf: http://zzowarka.pl/download/ZZOWarka_Biuletyn_2_2016_RGB_72dpi.pdf
1 2 3 4 5 6 7 >

ZZO WARKA

Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego Warka, założony w 1975 roku w rejonie największej koncentracji upraw sadowniczych w Polsce i Europie, jest znanym dystrybutorem środków ochrony roślin, nawozów, biostymulatorów oraz maszyn i urządzeń do produkcji ogrodniczej i rolniczej. W 2007 roku zapoczątkowaliśmy nową kartę w naszej historii, zmieniając formę prawną działalności na spółkę prawa handlowego. W nowych ramach organizacyjnych możemy sprawniej wprowadzać nowoczesne rozwiązania w dziedzinie doradztwa i wdrażania nowych technologii w sadownictwie.

 

Zaopatrujemy sadowników z hurtowni w Warce oraz przez sieć własnych sklepów firmowych, oferując stale powiększaną i uaktualnianą gamę produktów w korzystnych cenach.

 

Dużą wagę przywiązywaliśmy zawsze do jakości oferowanych produktów i usług, dlatego utarło się powiedzenie: „Warka to jest marka”. Symbolem firmy od wielu lat jest biało-czerwone jabłko, a nasza filozofia działania i założenia etyczne oparte na współdziałaniu wyłącznie ze sprawdzonymi dystrybutorami i producentami środków produkcji także pozostają niezmienne. Nasz firma kojarzona jest jako solidny partner, który może zaoferować kompleksowe zaopatrzenie producentów owoców i warzyw na Mazowszu, poparte fachowym doradztwem. Ścisła współpraca z ośrodkam naukowymi – z Instytutem Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – gwarantuje szybkie wprowadzanie do obrotu nowoczesnych rozwiązań, a regularne spotkania szkoleniowe pozwalają naszym klientom na wzbogacenie swojej wiedzy.

 

Wiosną 2008 roku uruchomiliśmy pierwszy profesjonalny program doradczy dla sadowników – FruitAkademię – system oparty na fachowej, głębokiej wiedzy najlepszych specjalistów z kraju i z zagranicy, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń diagnozujących  i monitorujących. FruitAkademia przygotowywana jest i nadzorowana przez polskich specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się badaniami i obserwacjami zjawisk z dziedziny sadownictwa, oraz przez jedną z najlepszych firm doradczych w Europie, FruitConsult z Holandii. Naszym celem jest dostarczanie polskim ogrodnikom takich technologii, by mogli swobodnie konkurować z innymi producentami w Unii Europejskiej.


Mapa strony . Zastrzeżenia . Regulaminy

Copyright © ZZO Warka . design 2009 badog.pl